Mikulášské klání 2003

Trošku opožděně, ale přece – výsledky z Mikulášského klání, kterého se zúčastnilo 35 družstev z trutnovska a náchodska.
I když nám počasí moc nepřálo, Mikulášského klání se letos zúčastnilo 15 družstev mladších žáků, 16 družstev starších žáků a 4 družstva dorostenců. Jako každoročně celý průběh trošku zdržovala disciplína kuželek, která je časově nejnáročnější. Vše jsme naštěstí (jako vždy :o)) zvládli a zde jsou výsledky prvních tří z každé kategorie:

Mladší žáci :

1. místo    Horní Kalná „A“

2. místo    Horní Radechová

3. místo    Velké Svatoňovice „A“

Starší žáci:

1. místo:   Nové Město nad Metují

2. místo    Suchý Důl

3. místo    Horní Radechová

Dorostenci:

1. místo    Zvole

2. místo    Bohuslavice

3. místo    Suchý důl

Naši starší žáci se moc nepředvedli a skončili na chvostu startovního pole, snad to bude příští rok lepší. Mockrát děkujeme panu řiditeli místní základní školy, že nám propůjčil tělocvičnu a umožnil toto klání uspořádat.

Jak celá akce probíhala naznačuje i pár fotek umístěných ve fotogalerii.