Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 17 hodin.

    -schůzky mladých hasičů každý pátek od 15 hodin do 16 hodin

     

  • Ve fotogalerii Mladí hasiči naleznete NOVÉ fotografie!

Výběr z fotogalerie

Ford Transit

V pátek 3.3.2023 jsme zakončili schůzku mladých hasičů poslední jízdou naším stařičkým Fordem Transit. Ford byl vyroben v roce 2001, u hasičů ve Rtyni sloužil od roku 2011 a my mu za jeho věrnou službu děkujeme. Zdolal s námi cesty na soutěže mladých hasičů, školení JSDH, výlety, převoz materiálu na kulturní akce, pomáhal i při převozu materiálu a nářadí při zásazích JSDH, také pomáhal s transportem pro pracovní účely vedení města Rtyně. V neposlední řadě zvládl cestu na Ukrajinu pro lidi v nebezpečí. Nyní se s Fordem vzhledem k jeho technickému stavu musíme rozloučit a budeme se těšit na jeho nového nástupce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *