Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 17 hodin.

    -schůzky mladých hasičů každý pátek od 15 hodin do 16 hodin

     

  • Ve fotogalerii Mladí hasiči naleznete NOVÉ fotografie!

Výběr z fotogalerie

VÝJEZD 11.2.2023

V nočních hodinách byl naší jednotce vyhlášen požární poplach. V 1:15 hodin jsme byli povolání k požáru průmyslového objektu v Červeném Kostelci – Stolín. Jednalo se o požár přívodního kabelu do trafostanice, která se nachází uvnitř budovy. Při požáru nebyl nikdo zraněn. Vyjížděli jsme s Tatrou 815 CAS 24 a Iveco Daily 4×4 DA. Spolupráce s JSDH Červený Kostelec – město, Lhota, Horní Radechová, Slatina nad Úpou, HZS Náchod, ZZS Náchod, PČR a Městskou policií Červený Kostelec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *