Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 17 hodin.

    -schůzky mladých hasičů každý pátek od 15 hodin do 16 hodin

     

  • Ve fotogalerii Mladí hasiči naleznete NOVÉ fotografie!

Výběr z fotogalerie

Výjezd 26.ledna 2023

Ve čtvrtek 26.1.2023 v 4:06 hodin byl naší jednotce vyhlášen požární poplach. Byli jsme povoláni k požáru průmyslového objektu v Červeném Kostelci – Stolín. Jednalo se o požár jedné z výrobních linek v místní továrně. Při události nebyl nikdo zraněn. Vyjížděli jsme s Tatrou 815 CAS 24 a Iveco Daily 4×4 DA. Spolupráce s JSDH Červený Kostelec – město, Lhota, Horní Radechová, Slatina nad Úpou, HZS Náchod, PČR a Městskou policií Červený Kostelec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *