Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 18 hodin.

    -schůzky mladých hasičů každý pátek od 15 hodin do 17 hodin

     

  • Ve fotogalerii Mladí hasiči naleznete NOVÉ fotografie!

Výběr z fotogalerie

EXKURZE NA STANICI HZS TRUTNOV

Na pátek 3. června 2022 jsme domluvili exkurzi na stanici HZS v Trutnově, pro mladé hasiče to byl takový dárek ke Dni dětí. Všichni si exkurzi užili, hasiči nám ukázali své zázemí, prostory na výcvik i odpočinek a hlavně garáže, kde stála technika připravená k výjezdu. Velitel směny, který nás provázel, nám vyprávěl, co je náplní hasiče během směny, která trvá 24 hodin. Ke konci naší návštěvy na stanici se rozezněl poplach a my jsme tak viděli ostrý výjezd jednoho z vozidel. Exkurze byla velice zajímavá a dozvěděli jsme se nové informace. Tímto hasičům moc děkujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *