Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 18 hodin.

    -schůzky mladých hasičů každý pátek od 15 hodin do 17 hodin

     

  • Ve fotogalerii Mladí hasiči naleznete NOVÉ fotografie!

Výběr z fotogalerie

Mladí hasiči

V novém roce se stále nemůžeme s našimi mladými hasiči scházet, tak jak bychom chtěli, proto jsme se pustili do videoschůzek pomocí místnosti na fcb, kde se můžeme vidět a slyšet na dálku. Věřte nebo ne, i tak se dají prověřit znalosti a dovednosti mladých hasičů a zjistit zda všechno nezapomněli. Minulý týden 22.1. jsme prověřili znalost grafických značek a nářadí, které nám přes video ukazoval Michal Wajsar v naší hasičské zbrojnici. Na konci naší video schůzky jsme dali za úkol nakreslit vozidlo IZS. V pátek 29.1. jsme se opět sešli u našich počítačů, mobilů a tabletů, abychom se mohli vidět. Tentokrát na mladé hasiče čekalo opakování  topografických i grafických značek. Na konci jsme zhodnotili úkol z minulého týdne, na kameru jsme ukázali nejlepší obrázky vozidel IZS. Tak jako každý pátek, tak jsme opět připravili nějaký úkol.  Úkolem do příštího pátku je napsat krátkou básničku, či pohádku na téma „hasiči“. Pevně věříme, že i takto strávený čas se všem líbí a aspoň nám tato špatná doba rychleji uteče a že se budeme moct brzo sejít v naší hasičské zbrojnici. Jen by bylo fajn, kdyby se zapojilo více dětí, ale máme již menší stabilní základnu. Jak my říkáme “online vysíláním“ chceme nahradit běžné schůzky, zatím se to jeví jako dobré řešení.

                                                                            Kolektiv vedoucích MH Rtyně v P.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *