Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 18 hodin.

    -schůzky mladých hasičů každý pátek od 15 do 17 hodin.

     

  • Ve fotogalerii MLADÍ HASIČI naleznete NOVÉ fotografie!

Výběr z fotogalerie

ZAHÁJENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU 2020-2021

Zahájení nového školního rokuV pátek 11.září jsme se v 15. hodin sešli u hasičské zbrojnice s mladými hasiči, přivítali jsme i nějaké nováčky. Trochu jsme si prohlédli hasičské vybavení a něco si o něm řekli. Také jsme si řekli něco o pravidlech v našem kroužku a část kluků odjela trénovat na hřiště požární útok a další disciplíny, které je čekali hned v sobotu 12. září na soutěži v Žernově na hřišti u rozhledny. Soutěže se převážně zúčastnili kluci, kteří od nového roku přecházejí do kategorie starších ale tyto závody pro ně byly posledni možností soutěžit v kategorii mladších. Tuto možnost kluci využili naprosto úžasně a domů si tak přivezli medaile za 1. místo. Klukům gratulujeme a přejeme stejně dobré výsledky v nové kategorii. Před odjezdem ze soutěže se nad hřištěm objevilo letadlo a padaly z něj bonbóny za odměnu pro naše kluky. Za překvapení děkujeme našemu členovi Vaškovi Semerákovi.Vedoucí MH.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *