-schůzky mladých hasičů každý pátek od 15 do 17 hodin.

• Ve fotogalerii MLADÍ HASIČI naleznete NOVÉ fotografie!

Poděkování SDH Rtyně panu Miroslavu Hrnčárkovi

SDH Rtyně v Podkrkonoší děkuje panu Miroslavu Hrnčárkovi za nominaci našeho sboru v akci pivovaru Kozel „Hasíme s Kozlem“, což je věrnostní program pro všechny dobráky – sbory dobrovolných hasičů. Ti totiž v obcích pomáhají nejen při všemožných kalamitách, ale jsou srdcem života na vesnicích, pořádají zábavy a starají se o kulturní program. Zkrátka hasí, kde se dá.
Skrz webové stránky www.dobracidekujem.cz mohli lidé děkovat dobrovolným hasičům ve svém městě nebo vesnici a přidat osobní vzkaz. Celkem se podařilo nashromáždit 3000 nominací pro 1574 unikátních sborů. „Nominované sbory odměňujeme sudem polotmavého Hasičského speciálu spolu s poděkováním, někdy i s osobním vzkazem od lidí. Věříme, že to hasiče potěší a s naším ležákem si společně připijí na lepší časy,“ doplňuje sládek.