Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    POZOR ZMĚNA NA ZIMNÍ ČAS :)

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 17 hodin.

    - schůzky mladých hasičů každý pátek od 15 do 16 hodin.

  • Ve fotogalerii POŽÁRY A ZÁSAHY a AKCE naleznete NOVÉ fotografie!

Výběr z fotogalerie

Mikulášské klání 2019 – výsledky

V sobotu 7. prosince 2019 se rtyňské náměstí zaplnilo hasičskými auty a hala Orlovna hasičskými dětmi. Konal se zde totiž 22. ročník oblíbené soutěže pro mladé hasiče Mikulášské klání. Soutěž, kde mladí hasiči soutěží v určování značek a obrázků k hasičskému nářadí, rozhazování hadic na kuželky, vázáním hasičských uzlů a ti nejstarší v otázkách zdravovědy a první pomoci. Na letošní ročník dorazil rekordní počet závodních družstev a to 49. Družstva byla z okresů Trutnov, Náchod a Rychnov nad Kněžnou. Celá soutěž se nesla v přátelském duchu a o zábavu se dětem postarali dva čertíci a Mikuláš. Ti s dětmi tancovali, závodili a odměňovali děti bonbóny. Tuto soutěž, kterou pořádáme, nám pomáhají zaštítit sponzoři a to Město Rtyně v Podkrkonoší, Svazek obcí Jestřebích hor, Skládka pod Haldou s.r.o. a firma Frolen. Našim sponzorům patří velké díky. Dále děkujeme všem za účast a těm, kteří se podíleli na organizaci. Největší odměnou pro nás byla výhra našeho družstva mladších, které se historicky poprvé na domácí soutěži umístili na 1. místě, kluci gratulujeme a děkujeme.

Za SDH Rtyně v Podkrkonoší Klimeš Jan

vysledky mik klani 2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *