Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 18 hodin.

    - schůzky mladých hasičů od 6.září 2019 každý pátek od 15 do 17 hodin.

  • Ve fotogalerii mladí hasiči naleznete fotografie ze zahájení školního roku 2019 - 2020

Výběr z fotogalerie

Výjezd 11.10.2019

V pátek 11. října 2019 krátce po 10. hodině byl naší jednotce vyhlášen požární poplach. Jednalo se o taktické cvičení na základní škole ve Rtyni v ulici Školní. Ve škole došlo k zakouření jedné místnosti a žáci se svými učiteli museli opustit budovu a seřadit se na nádvoří školy. Naše jednotka provedla prohledání školy a následně se postarala a jednu „zraněnou“ osobu. Zkouška evakuace školy proběhla na výbornou. Vyjížděli jsme s Tatrou CAS 24 a Iveco Daily DA 4×4.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *