Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    POZOR ZMĚNA NA ZIMNÍ ČAS :)

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 17 hodin.

    - schůzky mladých hasičů každý pátek od 15 do 16 hodin.

  • Ve fotogalerii POŽÁRY A ZÁSAHY a AKCE naleznete NOVÉ fotografie!

Výběr z fotogalerie

Výjezd 11.10.2019

V pátek 11. října 2019 krátce po 10. hodině byl naší jednotce vyhlášen požární poplach. Jednalo se o taktické cvičení na základní škole ve Rtyni v ulici Školní. Ve škole došlo k zakouření jedné místnosti a žáci se svými učiteli museli opustit budovu a seřadit se na nádvoří školy. Naše jednotka provedla prohledání školy a následně se postarala a jednu „zraněnou“ osobu. Zkouška evakuace školy proběhla na výbornou. Vyjížděli jsme s Tatrou CAS 24 a Iveco Daily DA 4×4.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *