Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 18 hodin.

    - mladým hasičům přejeme krásné prázdniny a opět na viděnou v pátek 6.září 2019 od 15 do 17 hodin.

  • Ve fotogalerii akce, soutěže, zásahy a mladí hasiči naleznete nové fotografie:)

Výběr z fotogalerie

VÝJEZD 8.8.2019

Dnes 8.srpna 2019 v 10:26 hodin nám byl vyhlášen poplach na dopravní nehodu osobního automobilu s cyklistou. Na místo události v ulici Úpická ve Rtyni v P. jsme vyjeli s Iveco Daily 4×4 DA. Při našem příjezdu na místo byl už zraněný cyklista v péči místního lékaře, naše jednotka zajistila místo nehody a řídila dopravu. Spolupráce s JSDH Červený Kostelec – město, HZS Náchod, ZZS Trutnov a PČR

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *