- schůzky mladých hasičů od 6.září 2019 každý pátek od 15 do 17 hodin.

• Ve fotogalerii mladí hasiči naleznete fotografie ze zahájení školního roku 2019 - 2020

VÝJEZD 15.6.2019

V sobotu 15.června se naším městem hlavně v okolí ulic Úpické a Cesty Osvobození prohnala bouřka se silným větrem a napáchala zde mnoho škod. Potrhané střechy rodinných domů a místní firmy, vyvrácené stromy, poškozené el. vedení a další. Naše jednotka byla povolána k první události v 19:55 hodin, postupně přejížděla na další události a krátce po půlnoci se vratila na základnu. Spolupráce s HZS Náchod a HZS Trutnov, ze stanice Trutnov přijel kontejner vybavený krycími plachtami a prkny. Ty byly využity na provizorní zakrytí poškozených střech. Pro tento kontejner to tak byl první zásah. Vyjížděli jsme s Tatra 815 CAS 24, Iveco Daily 4×4 a Ford Transit.