Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    POZOR ZMĚNA NA ZIMNÍ ČAS :)

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 17 hodin.

    - schůzky mladých hasičů každý pátek od 15 do 16 hodin.

  • Ve fotogalerii mladí hasiči naleznete fotografie ze zahájení školního roku 2019 - 2020

Výběr z fotogalerie

Soutěž v Rožnově 5.4.2014

V sobotu 5. dubna jsme se ráno v 7.30 s dětmi sešli v hasičské zbrojnici a vyrazili jsme na soutěž mladých hasičů do Rožnova. Na tuto soutěž jsme postavili jedno družstvo mladších, starších, dorostu a jednoho jednotlivce do kategorie dorostu. Výsledky soutěže pro naše družstva dopadli takto: mladší 13. místo z 15 družstev, starší 10. místo z 12 družstev, a dorosteneckému družstvu se zadařilo, umístili se na 1. místě z 5 družstev. Náš jednotlivec se umístil na 13. místě ze 14 jednotlivců.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *