Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 18 hodin.

    -schůzky mladých hasičů každý pátek od 15 hodin do 17 hodin

     

  • Ve fotogalerii Mladí hasiči naleznete NOVÉ fotografie!

Výběr z fotogalerie

Mikulášské klání 7.12.2013

Rychle to uteklo a máme tu prosinec a tradiční soutěž Mikulášské hasičské klání pro mladé hasiče, letos byl už 16. ročník této oblíbené soutěže. Na klání se sjíždějí kolektivy mladých hasičů nejen z Trutnovského okresu, ale také z Náchodského a Rychnovského. Jen pro zajímavost, z Trutnovska bylo družstev 5 mladších, 6 starších, 2 dorostenci, z Náchodska 10 mladších, 9 starších, 4 dorostenci, 1 dorostenky, a z Rychnovska 1 mladší a 1 starší. Pro poměrně veliký zájem jsme se rozhodli soutěž uspořádat v prostorách sportovní haly Orlovna na Rtyňském náměstí. Tato změna se projevila jako dobrá, kolektivy byli na jednom prostoru a přesto se nikdo nemačkal. Jediné dorostenky byli z SDH Zvole a skončili překvapivě na prvním místě. U dorestenců  vyhrálo také družstvo z SDH Zvole, u starších SDH České Meziříčí, a u mladších SDH Nahořany. Soutěž začala nástupem v 9 hodin a ukončena byla závěrečným nástupem na vyhodnocení v 12.30. Myslím, že se soutěž vydařila a všichni se domů vraceli plny dobrých zážitků. Velkým zpestřením tak už trochu tradičně byla návštěva Čerta a Mikuláše, letos s nimi přišel i krásný Anděl. Velké díky patří všem členům SDH Rtyně, kteří se podíleli na pořádání soutěže, také všem sponzorům a to Svazku obcí Jestřebích hor, městu Rtyně v Podkrkonoší a pivovaru Primátor.

Výsledková listina Mikulášské klání 2013 – mikulášské klání 2013 (pdf)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *