Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 18 hodin.

    -schůzky mladých hasičů každý pátek od 15 hodin do 17 hodin

     

  • Ve fotogalerii Mladí hasiči naleznete NOVÉ fotografie!

Výběr z fotogalerie

Hronovský pohár 5. 10. 2013

 Dnes v sobotu 5. října jsme s mladými hasiči vyrazili na naše první závody  do Hronova, pro nováčky to byl velký den a pro děti, které do kroužku chodí déle to bylo zkouška, co si pamatují a co se naučili od začátku školního roku. Mladší družstva se umístila na 11. a 12. místě z 16 družstev, pro začátek to nejsou špatné výsledky a zjistili jsme, čemu se více věnovat a co je třeba se doučit. Družstvo starších mělo krásný výsledek a to 2. místo z 13 družstev, tento výsledek nás velice potěšil a přejeme si, aby takto pokračovali i v dalších soutěžích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *