Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    Pozor změna na zimní čas!

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 17 hodin.

    -schůzky mladých hasičů jsou přerušeny z důvodu covidu, s dětmi jsme v kontaktu pomocí emailu. 

     

  • Ve fotogalerii ZÁSAHY naleznete NOVÉ fotografie!

Výběr z fotogalerie

Exkurze na stanici HZS Dvůr Kr. n. L.

Mladí hasiči se v pátek 29. března vydali na exkurzi k profesionálním hasičům do Dvora Králové nad Labem. Prohlédli si jejich dva roky starou stanici, která je velice pěkná, samozřejmě pro nás nejzajímavější byli hasičská auta, která stála uvnitř garáží a vybavení v nich. Hasiči nám ukázali vybavení, které my v hasičské zbrojnici nemáme a jak se s ním pracuje. Exkurze se vydařila a moc se nám tam líbilo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *