Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    POZOR ZMĚNA NA ZIMNÍ ČAS :)

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 17 hodin.

    - schůzky mladých hasičů každý pátek od 15 do 16 hodin.

  • Ve fotogalerii POŽÁRY A ZÁSAHY a AKCE naleznete NOVÉ fotografie!

Výběr z fotogalerie

Exkurze na stanici HZS Dvůr Kr. n. L.

Mladí hasiči se v pátek 29. března vydali na exkurzi k profesionálním hasičům do Dvora Králové nad Labem. Prohlédli si jejich dva roky starou stanici, která je velice pěkná, samozřejmě pro nás nejzajímavější byli hasičská auta, která stála uvnitř garáží a vybavení v nich. Hasiči nám ukázali vybavení, které my v hasičské zbrojnici nemáme a jak se s ním pracuje. Exkurze se vydařila a moc se nám tam líbilo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *