Rychlé info
  • Vytvořena nová fotogalerie - Hasičská zbrojnice. Dále byly přidány nové fotky k technice, mrkněte :)

  • Změna času kroužku mladých hasičů! Od 31.3. bude kroužek od 15 do 17 hodin.

Výběr z fotogalerie

Soutěž v Jaroměři 22. 9. 2012

V sobotu 22. 9. 2012 jsme se zúčastnili naší první soutěže v tomto školním roce. Na soutěž jsme postavili družstvo mladších, které bylo složeno z dětí, které v minulém roce byly v kategorii přípravky. Pro ně to byla veliká změna, a přesto se snažili a skončili na 6. místě z 6 družstev. Družstvo starších muselo být doplněno dětmi z kategorie mladších a umístili se na 6. místě z 10 družstev. Až na špatné počasí se nám soutěž velice líbila a určitě příští rok tuto soutěž opět navštívíme!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *