Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 18 hodin.

    -schůzky mladých hasičů každý pátek od 15 hodin do 17 hodin

     

  • Ve fotogalerii Mladí hasiči naleznete NOVÉ fotografie!

Výběr z fotogalerie

Okresní kolo hry Plamen 2012 Náchod

V sobotu 26.5.  jsme se sešli v 6:30  v hasičské zbrojnici, odkud jsme pak jeli do Náchoda na Okresní kolo hry Plamen 2012, kam jsem se úspěšně probojovali. Soutěžilo se hned v několika disciplínách: štafeta 4 x 60 m, štafeta dvojic, štafeta CTIF, útok CTIF a požární útok. Ten se nám ale na poprvé moc nepovedl, tak jsme byli rádi, že jsme měli druhý pokus, který jsme úspěšně zvládli 🙂 Nakonec jsme se umístili na 11. místě z 16, což je pro nás veliký úspěch na takovéto soutěži.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *