Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 18 hodin.

    -schůzky mladých hasičů každý pátek od 15 hodin do 17 hodin

     

  • Ve fotogalerii Mladí hasiči naleznete NOVÉ fotografie!

Výběr z fotogalerie

Výlet mladých hasičů na Odolov BZS 19.-20.5.2012

V sobotu 19. května v 9 hodin jsme se s dětmi sešli v hasičské zbrojnici, naložili batohy do auta, které nám na Odolov byly vyvezeny, my jsme šli po svých. Asi za 1,5 hodiny jsme dorazily na stanici Báňské záchranné služby. Tam jsme měli zamluvené ubytování a tak jsme se všichni zabydleli a dali si v jídelně svačinu ze zásob od svých maminek. Poté jsme venku v areálu záchranky hráli různé hry, užili jsme si spoustu legrace. Poté jsme šli na exkurzi po stanici, kde nás provedl sloužící záchranář, dětem se vše líbilo a největší úspěch měl Polygon, na kterém záchranáři trénují, pro děti to byla vynikající prolézačka. Asi po 17 hodině jsme šli dovnitř a dali jsme si výbornou večeři  gulášek, který nám uvařil Jirka se svými pomocníky – byl výborný. Po večeří si děti hrály různé hry a zároveň se u toho fandilo našim hokejistům u zapnutého televizoru. Večer jsme si udělali ohníček a opékali buřtíky, na 21 hodinu se malé děti šli umýt a za doprovodu čtení pohádek od hodné tety spokojeně usnuli. S velkými dětmi jsme ještě jednou šli do polygonu a poté jsme si četli vtipy, aby se nám krásně spalo. Bohužel jsme toho moc nenaspali, jelikož se malé děti probudili před 5 hodinou ranní, inu co, spát se jim nechtělo tak si vesele hrály. Postupně se všichni probudili a po 7 hodině jsme postupně snídali. Na 10 hodinu jsme šli na výlet k bunkru, který má na starosti klub vojenské historie. Bohužel tam nešla elektřina a tak se exkurze nekonala. Procházkou jsme šli zpět a dali jsme si oběd, špagety s výbornou omáčkou, kterou opět vařil Jirka se svými pomocníky. Po obědě jsme poklidili pokoje a děti si vyžádali ještě jednou jít do polygonu, ten si tedy ještě jednou prolezli a poté jsme se rozloučili se záchranáři a poděkovali jim za jejich vřelé přijetí mezi sebe. Už o půl 4 odpoledne jsme byli zpět u hasičské zbrojnice a děti šly domů plni skvělých zážitků.

Za skvělý víkend patří poděkování všem, kdo jakkoliv pomáhal s přípravou a průběhem výletu.

vedoucí kroužku mladých hasičů Jan Klimeš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *