Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 18 hodin.

    -schůzky mladých hasičů každý pátek od 15 hodin do 17 hodin

     

  • Ve fotogalerii Mladí hasiči naleznete NOVÉ fotografie!

Výběr z fotogalerie

Memoriál Jirky Beka 21.4.2012

Dnes 21.dubna 2012 jsme ráno vyjeli do Bělovse na Memoriál Jirky Beka, tento rok byl 10.ročník.Jelikož nás bylo hodně, tak jsme jeli s Fordem a Ávií, vyrazili jsme v 8 hodin a vrátili se krátce po půl 5 odpoledne. Dali jsme dohromady družstvo starších o 9 členech a soutěžili v disciplínách Štafeta CTIF a Útok CTIF. Přes velkou snahu se moc nezdařilo a skončili jsme na 13.místě. Na družstvo mladších jsme neměli dostatek malých členů, a tak jsme 4 členy zapůjčili do družstva z Bohdašína, bohužel i tam se příliš nedařilo, a umístili se na 5.místě. Ale jak se říká, důležité je se zúčastnit a to jsme udělali 🙂 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *