Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 18 hodin.

    - schůzky mladých hasičů od 6.září 2019 každý pátek od 15 do 17 hodin.

  • Ve fotogalerii mladí hasiči naleznete fotografie ze zahájení školního roku 2019 - 2020

Výběr z fotogalerie

Soutěž Nahořany 14.4.2012

Dnes 14. 4. 2012 jsme ráno v 7 hodin jeli s našimi mladými hasiči na soutěž do Nahořan, kde jsme postavili jedno družstvo starších a jedno družstvo mladších. Do mladšího družstva nám přišli pomoct členové z České Skalice, Nahořan a Bohdašína. S touto spolupráci se družstvo umístilo na 12. místě. Tímto děkujeme chlapcům za pomoc 🙂 Starší družstvo bylo dosazeno mladším členem a přesto ukázali, že naše pilné trénování má smysl. Umístili se na krásném 3. místě. Domů si odvezli medaile a v naší klubovně nám stojí na poličce krásný pohár 🙂 Po soutěži jsme se hned nerozjeli domů, ale za odměnu jsme jeli navštívit do Úpice výstavu železničních modelů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *