Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 18 hodin.

    - schůzky mladých hasičů od 6.září 2019 každý pátek od 15 do 17 hodin.

  • Ve fotogalerii mladí hasiči naleznete fotografie ze zahájení školního roku 2019 - 2020

Výběr z fotogalerie

ROŽNOVSKÝ POHÁR 7.4.2012

Dnes 7.4.3012  ráno jsme v 8 hodin vyjeli do Rožnova na soutěž v šestranosti. Do soutěže jsme přihlásili jednoho chlapce do dorostu, který se umístil na 5. místě, pak jedno družstvo starších pouze jen 3členné, které se umístilo na 4. místě. Dále jsme měli jedno 5tičlenné družstvo mladších, které se umístilo na 7.místě, a nakonec to nejlepší družstvo přípravky, to bylo také jen 3členné za doprovodu pani vedoucí a vybojovalo si krásné 2. místo. Je to veliký úspěch, kdy při první soutěži dosáhli skvělého úspěchu. Přestože celý den foukal studený vítr a nakonec jsme i zmokli se celá soutěž moc povedla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *