Exkurze v HZS Trutnov

Ve středu 25.ledna 2012 v 15 hodin jsme s 16 dětmi vyrazili na návštěvu do Trutnova k profesionálním hasičům. Nejdřív jsme se podívali do garáží na zaparkovanou techniku, kde jsme od právě sloužících hasičů dostali výklad, co k čemu používají. Také nám pověděli, jak taková služba probíhá, dokonce jsme to měli s názornou ukázkou, jelikož hasiči vyjížděli s jedním autem k dopravní nehodě. Děti koukaly jak rychlý výjezd musí být,  poté jsme se venku pokochali novou Tatrou, která se nám všem moc líbila. Na závěr jsme se šli podívat na protiplynový polygon a děti neodmítly nabídku si polygon prolézt a to hned dvakrát,  jelikož se jim to moc líbilo. Poté jsme poděkovali,  naskákali do aut a po 17 hodině jsme byli doma.