Rychlé info
  • Nové fotografie ze Soustředění MH na Ostaši 8.-10.6.2018 jsou vloženy v galerii Mladí hasiči.

  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 18 hodin.

    -kroužek mladých hasičů každý pátek od 15 do 17 hodin.

     

Výběr z fotogalerie

Broumovský trojboj 2012

V sobotu 21. ledna v 7:00 hodin jsme se sešli v hasičské zbrojnici, odkud jsme odjeli na soutěž do Broumova. Bohužel jen se 4 dětmi, dva mladší a dva starší. Abychom se mohli vůbec zapojit do soutěže, museli jsme si půjčit tři mladší hasiče z Velkých Svatoňovic, kterým za to děkujeme:) Naše družstvo ze Rtyně se umístilo na 12. místě z 15 družstev této kategorie. Ve 12:50 jsme se vrátili úspěšně domů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *