Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 18 hodin.

    -schůzky mladých hasičů každý pátek od 15 hodin do 17 hodin

     

  • Ve fotogalerii Mladí hasiči naleznete NOVÉ fotografie!

Výběr z fotogalerie

Výlet mladých hasičů do Jestřebích hor

Ve dnech 8.5. – 10.5.2008 se mladí hasiči vydali na pěší výlet do Markoušovic,kde jsme byli ubytovaní v chalupě.Byli jsme v počtu 5dospělích a 15dětí.Na cestu jsme vyrazili ve čtvrtek po 8 hodině od hasičské zbrojnice,cesta byla spestřenas jízdou vlakem do Velkých Svatoňovic a dál se šlo po svích.Na místě jsme byli chvíli před polednem.

Po vydatném obědě jsme si každý vybral postel a potom následovala hra šipkovaná, u té jsme si užili spoustu legrace.Po večeři si děti v jedné hře vyzkoušeli jaké to je být slepí,že není lehké někam dojít a něco udělat.Úderem půl 10 se pomalu začali přesouvat do postelí,další den nás čekala tůra po Jestřebích horách.
V pátek jsme krátce před 10 hodinou vyrazili na tůru,vyšli jsme na kopec a našim prvním cílem bylo občerstvení na Jestřebí boudě,tam jsme si dali polévku a pokračovali na rozhlednu Žaltman.Z rozhledny byl opravdu krásný výhled,viděli jsme i naše krásné městečko. Poté jsme se posunuli k jeskyni Lotrando.Tam jsme opět chvíli poseděli a pokocali se krásným počasím,no a pomalu jsme začali sestupovat a našim pomalu vysněným cílem byla naše chaloupka.Po příchodu na chalupu jsme opékali a na dobrou noc jsme absolvovali stezku odvahy,někteří jsme se opravdu báli,ale nakonec jsme nad strachem zvítězili a stezku úspěšně absolvovali.Poté jsme se zavrtali do peřin a nechali jsme si zdát o krásných zážitcích z uplynulého dne.
A je tu sobota,opět nás probudilo sluníčko,a tak hned po snídani jsme vyrazili na zahradu,zahráli si fotbal a další společenské hry.Když se přiblížilo poledne,dali jsme si výborný gulášek,který nám uvařil Jirka,poté se začalo s úklidem chalupy a pakováním zavazadel na cestu domů.Asi kolem půl 3 odpoledne se vyrazilo.Šli jsme přes Velké a Malé Svatoňovice a přes kopec kolem haldy a byli jsme doma.Faktem je,že nás Všechny moc boleli nohy,ale za ty skvělé zážitky to stálo.Už se těšíme na další podobné výlety.Teť budeme muset začít s tréninky na soutěže,které nás čekají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *