Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 18 hodin.

    -schůzky mladých hasičů každý pátek od 15 hodin do 17 hodin

     

  • Ve fotogalerii Mladí hasiči naleznete NOVÉ fotografie!

Výběr z fotogalerie

Posvícenská zábava a zábavné odpoledne pro děti

Po loňské úspěšné oslavě 130. výročí našeho sboru jsme se rozhodli v pokračování našich aktivit na poli kulturním a v sobotu 1. 9. uspořádali zábavné odpoledne pro děti a aby ani dospělí nepřišli zkrátka tak i v pořadí druhou posvícenskou hasičskou zábavu.

Probuzení do sobotního ranního počasí nebylo právě nejradostnější, ale nakonec bylo jen trochu chladněji a přišla jen jedna krátká dešťová přeháňka, která nás okolo páté hodiny odpolední trochu pozlobila.
Od druhé hodiny proběhlo zábavné odpoledne pro děti se spoustou soutěží. Každý, kdo úspěšně absolvoval všechna stanoviště jednotlivých disciplín s nejen hasičskou tématikou, si  odnesl sladké odměny. Dětských účastníků byla nakonec bezmála celá stovka.
V osm večer začala posvícenská zábava, na které nejdříve se svým hudebním programem sestaveným z vlastních písní vystoupila rtyňská formace Pegas, po níž pokračovala zábavová kapela Imrwere rock. Obě skupiny zahrály k tanci, poslechu a věřím že i k dobré zábavě všech návštěvníků. Zábava pokračovala i po skončení hudební produkce, k čemuž přispělo i kvalitní a bohaté občerstvení připravené taktéž členy rtyňského sboru dobrovolných hasičů. Děkujeme všem za účast na obou akcích a věříme, že v příštím roce se opět v hojném počtu na akcích pořádáných naším sborem sejdeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *