Rychlé info
  • POZOR ZMĚNA NA LETNÍ ČAS!

    KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 18 hodin.

    -kroužek mladých hasičů každý pátek od 15 do 17 hodin.

  • Ve fotogalerii akce nové fotografie:)

Výběr z fotogalerie

Mikulášské klání 2006

V sobotu 9.12.2006 úspěšně proběhlo v místní Základní škole Mikulášské klání pro Mladé hasiče. Šlo o 9.ročník této oblíbené soutěže. Do Rtyně se sjelo 36 družstev Mladých hasičů ze tří okresů, TU,NA a RK takže se v areálu školy pohybovalo cca 250 dětí.

Každý rok k nám přijíždí větší počet soutěžních družstev, tak že jsme byli nakonec rádi, že jsme nemohli do tělocvičny kde se souběžně konal turnaj ve stolním tenise, ale místo ni nám byly zapůjčeny prostory školy.Chci poděkovat vedení školy a školní jídelny za zapůjčení prostor bez jejích pomoci by tato soutěž nešla uskutečnit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *