Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 18 hodin.

    -schůzky mladých hasičů každý pátek od 15 hodin do 17 hodin

     

  • Ve fotogalerii Mladí hasiči naleznete NOVÉ fotografie!

Výběr z fotogalerie

Zlatá přilba zpátky ve Rtyni

V pátek 21. 7. 2006 proběhlo další kolo hasičského čtyřboje o putovní pohár Zlatá přilba. Klání se tentokrát konalo v Markoušovicích na perfektně připravené trati pro všechny čtyři soutěžní disciplíny. Přes velké horko podali všichni hasiči perfektní výkony a celé klání suverénně vyhrálo naše družstvo. Zlatá přilba se tak opět vrátila do Rtyně. Na druhém místě se umístilo družstvo Markoušovic a krásnou třetí příčku obsadilo družstvo Kvíčaly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *