Rychlé info
  • POZOR ZMĚNA NA ZIMNÍ ČAS!

    KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 17 hodin.

    -kroužek mladých hasičů každý pátek od 15 do 16 hodin.

  • Ve fotogalerii mladí hasiči nové foto ze soutěží.

Výběr z fotogalerie

Pohár města 2006

V sobotu 10. června proběhl již 5. ročník soutěže v hasičském sportu „Pohár města Rtyně v Podrkonoší“

Soutěže se letos zůčastnila 2 družstva žen a 7 družstev mužů. Počasí nám z rána moc nepřálo, zázemí soutěže jsme chystali za nepříjemného mrholení, ale půl hodiny před zahájením prezentace soutěžících se jako mávnutím kouzelného proutku obloha protrhala a začalo se drát ven i sluníčko. Zbytek dne již bylo počasí přesně takové, jaké jsme si objednali:-)

Samotné soutěžní klání probíhalo v naprostém poklidu, bez větších emocí či nějakých reklamací rozhodnutí porotců a podobně. Všem družstvům se útok povedlo dotáhnout do zdárného konce, tedy schození terčů proudem C.

Výsledky soutěže: ŽENY – 1. SDH Vlčice, 2. SDH Mladé Buky

MUŽI – 1. SDH Vlčice, 2. SDH Mladé Buky, 3. SDH Havlovice, 4. SDH Zábrodí, 5. SDH Rtyně v Podkrkonoší (musíme asi víc trénovat…), 6. SDH Červený Kostelec a 7. SDH Markoušovice (poprvné testovali zánovní PS 12!).

Všem zůčastněným patří náš dík zato že přijeli, vítězům gratulujeme a doufáme že příští rok bude účast ještě hojnější. Pro dokreslení situace si prohlédněte ve fotogalerii čerstvé fotografie ze soutěže.

Sportu zdar a požárnímu zvlášť!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *