3. ročník soutěže o pohár města Rtyně v Podkrkonoší

III. ročník soutěže družstev mužů a žen v požárním sportu o „Pohár města  Rtyně v Pokrkonoší“ se konal v areálu čerpací stanice ROBIN OIL v sobotu 12. června 2004.
Další soutěže probíhající v okolí zřejmě ovlivnily počet startujících, přesto se ale bylo na co dívat. Skvělý výkon podalo družstvo žen z Úpice, které časem 31,85s potvrdilo, že jejich loňské prvenství nebyla náhoda. V kategorii mužů se nejlépe dařilo havlovickým hasičům, kteří zvítězili časem 35,00s. Druhé místo patří rtyňským (36,84s), třetí byli hasiči z Úpice (42,04s).

Poháry přebírali vítězové z rukou radního pana Karla Bráta, který průběh soutěže po celou dobu pečlivě sledoval.

Za podporu, bez které by nebylo možno akci uskutečnit, patří dík MěÚ ve Rtyni a zejména nájemci benzínové čerpací stanice ROBIN OIL panu Stanislavu Řezníčkovi.