Rychlé info
  • Vytvořena nová fotogalerie - Hasičská zbrojnice. Dále byly přidány nové fotky k technice, mrkněte :)

  • Změna času kroužku mladých hasičů! Od 31.3. bude kroužek od 15 do 17 hodin.

Výběr z fotogalerie

Zlatá přilba se vrátila do Rtyně

V pátek 11. 6. 2004 proběhl v areálu čerpací stanice Robin-Oil ve Rtyni v Podkrkonoší další ročník soutěžního klání o putovní pohár „Zlatou přilbu“.

Jedná se o přátelské soutěžní klání jednotek dobrovolných hasičů z blízkého okolí, konkrétně z Batňovic, Kvíčaly, Rtyně a Velkých Svatoňovic. Soutěží se ve čtyrech disciplínách, které prověří fyzičku a zručnost jednotlivých hasičů.

Letošní ročník pořádal sbor dobrovolných hasičů  ze Rtyně v areálu čerpací stanice Robin-Oil. Za možnost uspořádat soutěž právě tam a za vydatnou pomoc a podporu děkujeme Standovi Řezníčkovi.

V páteční podvečer se sjely výše uvedené sbory vyjma Batňovic, které na tuto soutěž v posledních letech nějak pozapomínají. Celé klání se neslo v přátelské atmosféře a výborný výkon družstva Rtyně „P“ zajistil návrat Zlaté přilby zpět do Rtyně. Doufám, že se u nás ještě nějaký ten ročník Zlatá přilba udrží.

Pořadí:

  1. Rtyně „P“
  2. Velké Svatoňovice – muži
  3. Rtyně „A“
  4. Kvíčala
  5. Velké Svatoňovice – ženy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *