• Byli vloženy fotografie z 20. ročníku Mikulášského klání - galerie mladí hasiči

• !Pozor změna časů - jen na zimu!

Kroužek mladých hasičů každý pátek od 15 do 16 hodin.

Cvičení jednotky každý čtvrtek od 17 hodin.

Zlatá přilba se vrátila do Rtyně

V pátek 11. 6. 2004 proběhl v areálu čerpací stanice Robin-Oil ve Rtyni v Podkrkonoší další ročník soutěžního klání o putovní pohár „Zlatou přilbu“.

Jedná se o přátelské soutěžní klání jednotek dobrovolných hasičů z blízkého okolí, konkrétně z Batňovic, Kvíčaly, Rtyně a Velkých Svatoňovic. Soutěží se ve čtyrech disciplínách, které prověří fyzičku a zručnost jednotlivých hasičů.

Letošní ročník pořádal sbor dobrovolných hasičů  ze Rtyně v areálu čerpací stanice Robin-Oil. Za možnost uspořádat soutěž právě tam a za vydatnou pomoc a podporu děkujeme Standovi Řezníčkovi.

V páteční podvečer se sjely výše uvedené sbory vyjma Batňovic, které na tuto soutěž v posledních letech nějak pozapomínají. Celé klání se neslo v přátelské atmosféře a výborný výkon družstva Rtyně „P“ zajistil návrat Zlaté přilby zpět do Rtyně. Doufám, že se u nás ještě nějaký ten ročník Zlatá přilba udrží.

Pořadí:

1. Rtyně „P“