• Nové fotografie ze Soustředění MH na Ostaši 8.-10.6.2018 jsou vloženy v galerii Mladí hasiči.

-cvičení jednotky každý čtvrtek od 18 hodin.

-kroužek mladých hasičů každý pátek od 15 do 17 hodin.

Mladí hasiči na Bohdašíně

V sobotu 15.května se zůčastnili mladí hasiči ze Rtyně závodů na Bohdašíně. Účast na tomto klaní družstev ze sousedního okresu se již pro naše děti stává tradicí.

Bohužel jsem jeli na závody s počtem šesti závodníku,což se odrazilo na méně kvalitním umístění, ale přesto devatenácté místo je docela solidní místo v těžké konkurenci suopeřů. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách a naše výsledky byly tyto:štafeta dvojic-1:21min, štafeta 4x60metrů-60:93min, nástřik terčů CTIF-46:01min, požární útok-47:46min. Věřím, že příští rok budou naše výsledky lepší než letos, ale přesto musím naše „Soptíky“ pochvalit.