Rychlé info
  • KDY SE HASIČI SCHÁZÍ :

    -cvičení jednotky každý čtvrtek od 18 hodin.

    - schůzky mladých hasičů od 6.září 2019 každý pátek od 15 do 17 hodin.

  • Ve fotogalerii mladí hasiči naleznete fotografie ze zahájení školního roku 2019 - 2020

Výběr z fotogalerie

Mladí hasiči na Bohdašíně

V sobotu 15.května se zůčastnili mladí hasiči ze Rtyně závodů na Bohdašíně. Účast na tomto klaní družstev ze sousedního okresu se již pro naše děti stává tradicí.

Bohužel jsem jeli na závody s počtem šesti závodníku,což se odrazilo na méně kvalitním umístění, ale přesto devatenácté místo je docela solidní místo v těžké konkurenci suopeřů. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách a naše výsledky byly tyto:štafeta dvojic-1:21min, štafeta 4x60metrů-60:93min, nástřik terčů CTIF-46:01min, požární útok-47:46min. Věřím, že příští rok budou naše výsledky lepší než letos, ale přesto musím naše „Soptíky“ pochvalit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *